Witamy na blogu MeldMoto

Witamy na blogu MeldMoto

Przywitanie na blogu MeldMoto


Cześć!

Chcielibyśmy serdecznie Cię zaprosić na blog MeldMoto, gdzie będziemy dzielić się z Wami ciekawostkami, nowościami i praktycznymi poradami związanymi z używaniem samochodu.

Misją Meldmoto i jego twórców jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach i budowanie historii samochodów.

Naszym celem jest umożliwienie budowania historii serwisowej samochodu w łatwy i wygodny sposób. Obecne metody praktycznie nie istnieją lub wymagają dużej ilości dodatkowej pracy, czyniąc zadanie bardzo trudnym. O tym jak ważna jest potwierdzona historia serwisowa samochodu uświadamiamy sobie często dopiero podczas sprzedaży lub zakupu samochodu, kiedy staje się ona decydującym czynnikiem wyboru danego samochodu.

Wierzymy, że dbanie o samochód zwiększa bezpieczeństwo na drogach, dodatkową zmnniejszając ilość zanieczyszczeń środowiska, czyniąc jazdę bardziej ekologiczną.

Mamy nadzieję, że nasze rozwiązania pozwolą na unowocześnienie branży i zwiększą zaufania do warsztatów samochodowych oraz najlepszych fachowców.

Jeśli jesteś zainteresowany (-a), to zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, a już wkrótce do pobrania naszej aplikacji na telefony.

Pozdrawiamy,

Zespół MeldMoto